על החברה

על החברה

אלקטרה Field Service הינה חברת בת של אלקטרה FM וחברה מובילה בענף השירותים והאחזקה. היא מעניקה פתרונות מקצועיים ומקיפים ללקוחות בכל רחבי הארץ תוך דגש על יעילות, מענה מהיר וסטנדרטים גבוהים של שירות וחדשנות טכנולוגית.

אודות

אלקטרה Field Service מספקת מגוון שירותים המקיפים כ-20 תחומי פעילות, ביניהם תחזוקה כללית, מיזוג אוויר, אינסטלציה, מיזוג וקירור, מערכות אבטחה, גנרטורים ופתרונות מיגון אש. תחת פעילותה של החברה, פועלת "אלקטרה פז" הידועה כאחת מיחידות בטיחות האש הגדולות בארץ, אשר מעניקה מגוון רחב של מערכות מיגון אש אמינות, יעילות ומתקדמות, לרבות מערכות כיבוי אש, גילוי עשן ואש ושליטה בעשן.
אלקטרה Field Service עומדת בחוד החנית של מגזר השירותים, מציבה רף חדש של זמינות ומשלבת בין גישה שבה הלקוח במרכז, תמיכה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, טכנולוגיה מתקדמת וכ-150 צוותי טכנאים ניידים בפריסה ארצית.

אנו מבינים כי שירות הוא שלם השווה יותר מסך חלקיו ומערכותיו, וכי שירות מקצועי, מהיר ואמין ממלא תפקיד חיוני בפעילותה של כל חברה ומבטיח פרודוקטיביות, רווחיות ושקט נפשי. בתחום בטיחות האש, הוא יכול להיות עניין של חיים ומוות. לכן, כל פעילויותינו מונעות על ידי מחויבותנו לחדשנות מתמדת, תשומת לב קפדנית לכל פרט ועמידה בתקנים בינלאומיים המחמירים ביותר של יעילות, איכות ושירות ואף מעבר להם.

באלקטרה Field Service אנו מפתחים ומתאימים את הפתרונות לצרכיו הספציפיים של כל לקוח ולסביבת השוק המשתנה במהירות, המתאפיינת בצורך מתמיד במערכות חדשות, ניתנות להתאמה ולא קונבנציונליות. כחלק בלתי נפרד מעבודתנו, אנו פועלים לשמירה על בטיחותם של כל עובדינו ולקוחותינו ומאמצים תרבות של אפס סובלנות לאירועי בטיחות בכל תחומי פעילותינו.


חזון

חטיבת השירות הנייד של אלטקרה FM תהא חברת שירות מובילה בישראל, תספק ללקוחותיה מענה כולל תוך עמידה ברף גבוה של חווית לקוח, יעילות ואפקטיביות תפעולית המבוסס על חדשנות טכנולוגית.