אלקטרה פז  מהמובילות בישראל בענף בטיחות האש, הנשענת על יותר משלושים שנות ניסיון הנדסי, טכנולוגיות מתקדמות וכוח אדם מקצועי.

אלקטרה פז היא המקום היחיד בארץ שבו לקוחות יכולים למצוא פתרונות מקיפים של גילוי וכיבוי אש תחת קורת גג אחת. אנו מתקינים מגוון מערכות לגילוי עשן ואש וכיבוי אש אוטומטי, מניעת זרימה חוזרת, שליטה וכיבוי עשן ועוד. אנו מופקדים לא רק על ההתקנה, אלא מטפלים גם בכל ההיתרים והיבטי הביקורת, תיקונים, תחזוקה מונעת וטיפולים תקופתיים.
כמומחים בולטים בתחום מיגון האש, אנו מודעים לחשיבות הבטיחות ולאחריות העצומה המוטלת עלינו להבטחת שלומם של לקוחותינו ועובדינו, במהלך הפרויקטים וברמה היומיומית. כדי להשיג בטיחות אופטימלית באתר, עובדי אלקטרה פז עוברים הדרכות בטיחות באופן שוטף ומצוידים בציוד מיגון מלא בעבודה. הכשרות הבטיחות, בנוסף למחויבותנו לאספקת פתרונות מיגון האש הטובים והיעילים ביותר, מפחיתות משמעותית את הסיכון לאירועי בטיחות.
אנו מאמינים כי הון אנושי הוא המפתח לצמיחתו ולהצלחתו של כל ארגון. לכן אנו מספקים לכל עובדינו הזדמנות לשפר את מיומנויותיהם באופן שוטף על ידי השתתפות במגוון קורסים בנושאי גילוי ומיגון אש ומעשירים את הידע המקצועי שלהם. כך אנו יכולים להמשיך לספק ללקוחותינו את הפתרונות החדשניים ביותר בשוק, תוך התקנה ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות.