אלקטרה FM הינה קבוצת ניהול מתקנים הגדולה בארץ, המתמחה בפתרונות IFM לניהול נכסים משולב.

נוף עירוני תל אביבי עם בניין אלקטרה ברקע

החברה הוקמה על ידי קבוצת אלקטרה הבינלאומית בשנת 2009 כהתרחבות טבעית וכחלק מחזון העל של אלקטרה: מתן פתרון כולל לכל מחזור החיים של פרויקטים, בניינים ומתקנים, החל משלב הקונספט, לאורך כל שלבי התכנון והביצוע, ועד לאחזקה שוטפת ומתמשכת.

פנים חדר ישיבות משרד עם שולחן וכיסאות

כיום אלקטרה FM מספקת שירותים דינמיים המותאמים לצורכיהם המשתנים של לקוחותיה ושל השוק בכללותו, והיא משלבת בין יעילות וחיסכון משמעותי בעלויות לבין הגנה על הסביבה ומצוינות בשירות.

בניין M Tower בתל אביב

מחויבותה של אלקטרה FM להוביל בתחום ה-IFM מושתתת על תרבות הרואה בהון אנושי ערך עליון ופועלת לגיבוש פתרונות גמישים בהתאמה אישית העונים על כל היבט: תקציב, לוח זמנים וביצועים. לכן, יותר ויותר חברות ובעלי נכסים בוחרים להפקיד בידיה האמונות של אלקטרה FM את ניהול המתקנים שלהם.

 • 30 
תחומי התמחות
 • 12,000,000 מ"ר שטחי שירות
 • 7,500 עובדים

החזון שלנו: שותפות וניהול מתקנים אינטגרטיבי מקיף

IFM הוא תחום מתפתח ואנו נענינו לאתגר להרחיב בהתמדה את יכולותינו כדי להביא ללקוחותינו פתרון המותאם במדויק לכל צורך, תוך מתן חוויית שירות מיטבית כדי להבטיח את שביעות רצון הלקוחות.

לובי משרדי יוקרתי עם ספות וכיסאות

איכות היא בסופו של דבר עניין של בחירה

מטרתנו היא לראות את התמונה הגדולה ולהבטיח ערך מוסף באמצעות השקעה מתמדת באנשים בכל רמה: לקוחות, עובדים ושותפים. זוהי המחויבות שלנו כארגון המציב את האנשים במרכז ומחויב לקהילה לכל אורך הדרך.

הזהויות שלנו

 • הפיכת קבוצת אלקטרה FM לארגון נבחר על ידי לקוחות, שחברות מתחרות שואפות להידמות לו, בעל ערכים מוספים ובידול, שמזהה מגמות בשוק, מספק מענה מותאם ואוחז בנתח השוק הגדול ביותר.

 • הפיכת קבוצת אלקטרה FM לארגון המייצר ערך מוסף באמצעות פתרונות מתקדמים לצורכי השוק המשתנה.

 • הפיכת קבוצת אלקטרה FM לארגון המצטיין בהענקת חוויית לקוח (רגש) ללקוחותיה.

 • הפיכת קבוצת אלקטרה FM לארגון אינטגרטיבי המעניק מכלול פתרונות שירות מקצה לקצה.

 • הפיכת קבוצת אלקטרה FM לארגון נבחר על ידי עובדיו, הכולל מחוברות למקום העבודה ומעורבות קהילתית.

מומחי התוכן

אלקטרה FM מתגאה בהון האנושי שלה הכולל למעלה מ-7,500 אנשי מקצוע מיומנים במגוון רחב של התמחויות, לרבות:

 • סמל החץ במגמת למעלה ניהול ותפעול
 • סמל נורה הנדסה ואנרגיה
 • סמל בקבוק ריסוס ניקיון
 • סמל שלט חניה חניונים
 • סמל מגן אבטחה
 • סמל מיקום מדויק מרכזים מסחריים ונדל"ן
 • סמל משקולת חדרי כושר
 • סמל עלים קיימות
 • סמל רכבת היסעים אינטגרטיביים
טאבלט עם גרפי נתונים שיוצאים מהמסך

שירותי ייעוץ פרימיום

כחברה בקבוצת אלקטרה, אלקטרה FM משתפת פעולה עם מיטב המומחים בחברות הקבוצה במטרה לספק מכלול מקיף של שירותי ייעוץ הנשענים על ידע עדכני וטכנולוגיה מתקדמת.

גלגלי שיניים וגלגלי שיניים ממתכת

מצוינות תפעולית

הודות לתהליכי רכש יעילים ולניהול מרכזי, הלקוחות נהנים ממחירים תחרותיים וממלאי זמין של ציוד וחומרים. כל האתרים בניהולה של אלקטרה FM מיישמים תהליכי הבטחת איכות מתקדמים הכוללים מעקב שוטף אחר מדדי ביצועים מרכזיים ובדיקות קפדניות הנערכות באופן שוטף כדי להבטיח סטנדרטים עקביים של איכות.

אוזניות טלפון שחורות

מרכז שירות 24/7

בנוסף, אלקטרה FM מפעילה מערך שירות נייד המונה יותר מ-100 צוותי שירות בפריסה ארצית, שפעילותם מנוהלת על ידי מוקד שירות הפועל 24/7 ומגיב במהירות לקריאות דחופות בנושא אחזקה וקריאות אחרות.

אישה ברונטית צעירה מחייכת עם אוזניות
עובדי סוכנות רכב סיטרואן מרססים את המדרכה במכונות שטיפה בלחץ גבוה
ארבעה חברי צוות אבטחה של אלקטרה במדים

עולם של שירותים ופתרונות

אלקטרה FM מנהלת מגוון רחב של מבנים ומתקנים ברוח התפיסה הייעודית של IFM "הכול תחת קורת גג אחת".

החברה מספקת מכלול שירותים מקצועיים המקיפים כל היבט של ניהול מתקנים ואחזקה, ניהול נכסים, שירותים אלקטרו-מכאניים, שירותים רכים, ניהול פרויקטים, BPO (מיקור חוץ של תהליכים עסקיים) ותחבורה כשירות. כך מצליחה אלקטרה FM להתאים אישית לכל לקוח פתרון מיטבי המשלב בין 30 תחומי מומחיות כדי להבטיח שילוב מנצח של ביצועים אופטימליים, יעילות מרבית וראש שקט ללקוח.

למדו עוד

יחידות עסקיות

לוגו חטיבת התחזוקה של אלקטרה FM

אלקטרה FM – חטיבת האחזקה

מציעה מעטפת שירותים מלאה לניהול וביצוע אחזקה מתקדמת למערכות אלקטרו-מכניות, לרבות חשמל, מיזוג אוויר ואינסטלציה. החברה מציעה מגוון פתרונות מן השורה הראשונה בתחום בניית מערכי אחזקה, בהתאמה אישית לכל סוגי הלקוחות בכל תחומי הפעילות. החברה מציגה יכולות מוכחות בניהול כולל של צורכי ה-IFM ללקוחותיה תוך שימת דגש מיוחד על שיפור מדדים, התייעלות וסביבת עבודה מתקדמת.

למדו עוד
לוגו אבטחת אלקטרה

אלקטרה סקיוריטי

מובילה את ענף האבטחה עם מודל האבטחה הטריטוריאלי כבר למעלה מעשור. החברה מאבטחת את כל סניפי הבנקים בארץ, כמו גם קופות חולים, תחבורה ציבורית, ורשתות מזון, תקשורת ושיווק רבות. בנוסף, החברה מספקת פתרונות אבטחה ותכנון מערכי אבטחה מתקדמים למתקני תשתיות, הייטק ועוד, כמו גם אבטחת אישים. מודל האבטחה החדשני שלה מבוסס על 150 צוותי סיור מיומנים רכובים על אופנועים בפריסה ארצית. הצוותים מנוהלים באמצעות חדר בקרה מתקדם הכולל מערכות שו"ב, טמ"ס ולחצני מצוקה אפליקטיביים. בנוסף, החברה מספקת מערכות איזוק אלקטרוני ומערך דרג א' למערכות דיגיטליות בענף הבנקאות.

למדו עוד
לוגו אלקטרה טרגט

אלקטרה טרגט

מספקת שירותי ניהול פרויקטים ומיקור חוץ במודל BPO, לרבות ניהול מערכי מכירות, מערכי כ"א ופתרונות לוגיסטיקה המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות. 
החברה מתמחה גם בניהול הפקות מורכבות כגון מגה אירועי ספורט, הופעות ומיצגים, מרכזי מבקרים, כנסים ותערוכות בינלאומיות.

למדו עוד
לוגו אלקטרה תומר

אלקטרה תומר

מעניקה שירות ייעודי לרפאל מערכות לחימה מתקדמות במסגרת הסכם אחזקת תשתיות המקיף 5 צירי הפעלה: אחזקת מבנים ומערכות, ניקיון, הדברה, גינון, התקנות ופרויקטים, בחמישה תהליכי ליבה, קריאות שירות, תכנון שירות, רכש והפעלת קבלני משנה, בטיחות וגהות, הבטחת איכות בקרה ודיווח.

לוגו נכסי אריאל

נכסי אריאל

היא הקבוצה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום שירותי ניהול נכסים במיקור חוץ לענף הנדל"ן. הקבוצה מציעה שירותי ייעוץ, ניהול, תפעול ושיווק נכסים באמצעות חטיבות מקצועיות, הכול תחת קורת גג אחת.

למדו עוד
לוגו שירות שטח של אלקטרה

אלקטרה Field Service

מעניקה שירותים מקצועיים מקיפים ופתרונות איכותיים בענף השירותים והאחזקה באמצעות צוותי טכנאי שטח ניידים ונייחים בפריסה ארצית. השירות זמין 24/7 ונותן מענה מהיר תוך דגש על יעילות, חדשנות טכנולוגית וסטנדרטים גבוהים של איכות. החברה מפעילה את אחד ממוקדי השירות המתקדמים בארץ, המספק מענה מסביב לשעון בכל ימות השנה בתחומים כגון תחזוקה שוטפת, מערכות חשמל, מיזוג אוויר, אינסטלציה, קירור, מערכות אבטחה, גנרטורים ומערכות הגנה מפני אש.

למדו עוד
לוגו מכלול פתרונות

מכלול פתרונות

מציעה חבילת שירותי ניהול מותאמת לצורכי הארגון, תוך התמקדות בחוויית שירות, יעילות תפעולית, עמידה בסטנדרטים בינלאומיים ומתן ערך מוסף. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם חברות IFM עולמיות ומספקת שירותים לחברות המובילות בעולם.

למדו עוד
לוגו טווס

טווס

חברת הניקיון המובילה בארץ, המעסיקה כ-3,500 עובדים, נוכחת ופועלת בפריסה ארצית באמצעות 6 מחוזות ומספקת את כל שירותי הניקיון למגוון איכותי ורחב של לקוחות, ביניהם לקוחות בינלאומיים. החברה מוכרזת כחברה ירוקה, משמשת דוגמה ומקדמת באמירה ועשייה נוקבת ערכי יסוד של קיימות, משטר ESG, חדשנות טכנולוגית,Voice of Customer ומעל הכול, שימור ההון האנושי – עובדי הניקיון וצוותי הניהול המסורים שלנו.

למדו עוד

אני רוצה לקרוא עוד על...