מתקני הייטק

ענף ההייטק המשגשג דינמי מתמיד ומציב אתגרים חדשים וצרכים המשתנים בהתמדה.
אלקטרה FM מתמחה בניהול, תפעול ואחזקה של מתקנים לחברות הייטק, ביוטק ופארמה בזירה המקומית והעולמית. צוות המומחים המנוסה שלנו מבין כיצד ליישם את התפיסות התפעוליות הנכונות ומתודולוגיות שירותים חדשניות בכל חברה, תוך עמידה מלאה בסטנדרטים בינלאומיים. אנו מתאימים חבילת שירותים אופטימלית לכל חברה ולכל בניין, על פי דרישות קיימות ועתידיות.

על ידי ניהול סביבת העבודה הייחודית לכם בצורה אחראית ומקצועית, אנו מאפשרים לכם להתמקד במה שחשוב לכם באמת ולהמשיך לפרוץ גבולות.

בנייני משרדים במרכז תל אביב

ראו כיצד יישמנו את תפיסת ה-IFM בפרויקט אינטל

קראו מקרה בוחן
בניין בית המשפט המחוזי בתל אביב

ראו כיצד יישמנו את תפיסת ה-IFM בפרויקט בית המשפט המחוזי בת"א

קראו מקרה בוחן

מבני ציבור וממשל

המגזר הציבורי והממשלתי כולל רשת מבנים בפריסה ארצית, היוצרת את התשתית היומית שעליה נשענים מיליוני משפחות וארגונים.
לאלקטרה FM יש את המומחיות הרב-תחומית הנדרשת לניהול כל היבטי המבנים, והיא משלבת ומיישמת את השירותים ההנדסיים והטכניים המתקדמים ביותר, לצד שירותים רכים מותאמים אישית ומערכי תפעול לוגיסטיים. אנו מפעילים ומתחזקים מבנים המשתרעים על שטח של אלפי מטרים רבועים, בנוסף לאלפי מערכות אלקטרו-מכניות, למגזר הציבורי, ביניהם בנייני משרדים ותשתיות שונות. צוותים טכניים באתר עצמו וצוותים ניידים נותנים מענה מקצועי יוצא דופן וזמינות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

בנוסף למחויבותה של אלקטרה FM לאיכות בלתי מתפשרת ולפתרונות בהתאמה אישית, פעילותנו במגזר הציבורי מדגישה גם את מחויבותנו לדיסקרטיות ולסודיות בכל שלבי תפעול הפרויקט.

מתקנים ביטחוניים

כדי להבטיח את שלומם של מיליוני האזרחים בישראל, על כוחות הביטחון לפעול מסביב לשעון בבסיסים ובמבנים שמשרתים את הצרכים המגוונים שלהם במאות אתרים בפריסה ארצית.
עם ניסיון רב שנים במערכות ביטחוניות, הצוותים בעלי סיווג בטחוני גבוה של אלקטרה FM מתחזקים את שלל סוגי המתקנים של משרד הביטחון ומשרד ראש הממשלה, ושומרים על רציפות תפקודית בכל מקום ובכל עת, בזמני שגרה ובזמני חירום. בשיתוף פעולה מלא עם הפיקוד בשטח והתנאים המבצעיים המשתנים, המערכות האלקטרו-מכאניות במרחבים השונים, כולל הקריטיות ביניהן, מטופלות מקצה לקצה על ידי צוותי האחזקה, המאובזרים בציוד המותאם לעבודה באזורי עימות.

גם באתרים רגישים ביטחונית וגם במבצעי שיקום בעלי חשיבות לאומית, אלקטרה FM עומדת לצד כוחות הביטחון במסירות גבוהה ובתחושת שליחות.

קצין ביטחון אלקטרה במדים עם קסדה
קצין אבטחה של אלקטרה על אופנוע
לובי של בניין משרדים פנימי

ראו כיצד יישמנו את תפיסת ה-IFM בפרויקט מיקרוסופט

קראו מקרה בוחן

משרדים

משרדים הם הלב של החברות והארגונים, ולכן חיוני שיהוו סביבה חמה ועוטפת אשר תעודד יעילות ופרודוקטיביות בקרב העובדים ותשפר את איכות חייהם.
אלקטרה FM מבטיחה שמשרדי הלקוחות ינוהלו ויתוחזקו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. כיום, יותר מאי פעם, סביבת העבודה חיונית לעידוד הפרודוקטיביות, הרווחה ושימור העובדים, והיא עוזרת לחברות להפיק את המרב מהעובדים ולשמר ידע ארגוני חיוני. צוות המומחים שלנו מיישם יכולות מתקדמות בתכנון, תפעול ואחזקה, והופך את מקום העבודה למזמין, נקי ומאובזר היטב לכל העובדים והמבקרים. סביבת עבודה איכותית כערך חשוב יכולה לעודד גיוס עובדים מכל הדרגים בחברה.

עם אלקטרה FM, העובדים שלכם נהנים ממקום עבודה מתוחזק ברמה גבוהה, נעים ומתוכנן היטב, העושה שימוש חכם במשאבים בני קיימא.

מפעלי ייצור

ענף הייצור מחויב לעמוד בדרישות הייצור ובד בבד לדאוג לבטיחותם ולרווחתם של כל העובדים במפעלים מורכבים.
אלקטרה FM מביאה עימה שנים רבות של ניסיון בניהול מתקני ייצור ותומכת בכל סביבת הייצור, באמצעות תחזוקה מקצועית של כל התשתיות והמערכות האלקטרו-מכניות. לקוחותינו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיקבלו את המענה האיכותי ביותר מאנשי מקצוע מן השורה הראשונה לאורך כל שעות היום. המהנדסים והמומחים המסורים שלנו פועלים לספק מענה מיטבי לכל הבעיות ולמנוע את הישנותן בעתיד.

מתודולוגיה מוכחת נועדה להבטיח כושר ייצור יציב בטווח הארוך והקצר, ללא תקלות קריטיות וזמני השבתה.

מפעל ייצור קימברלי קלארק

ראו כיצד יישמנו את תפיסת ה-IFM בפרויקט קימברלי קלארק

קראו מקרה בוחן
שני מגדלי מגורים
לובי בניין מגורים

מגדלי מגורים

בנייני מגורים רבי קומות מציבים אתגרים ייחודיים בתחומי התפעול והקיימות.
אלקטרה FM פיתחה כלים ושירותים מתקדמים לשוק המגורים, המאפשרים ליזמים לנהל את נכסיהם בראש שקט. ניהול יעיל ואפקטיבי העומד בדרישות רגולציה וחוזים הופך כל מתחם מגורים לאטרקטיבי בעיני דיירים פוטנציאליים. כמו כן, תחזוקה מונעת ומענה מהיר 24/7 לכל בעיה תורמים לשביעות רצון הדיירים ומוזילים עלויות תפעול ללקוח.

על בסיס הבנה מעמיקה ותפיסה המציבה את האנשים במרכז, אלקטרה FM עוזרת לדיירים ולקהילות לשגשג בסביבה בטוחה, נקייה ונעימה.

Data Centers

בעשרים השנה האחרונות, הדאטה סנטרס של ענף ההייטק התפתחו והתרחבו לאין שיעור, במקביל לזינוק בהיקף הנתונים ובמורכבות של דרישות הניהול.
אלקטרה FM הייתה בין החברות הראשונות שהתמחו בתחום הדאטה סנטרס וכיום אנו ממשיכים לשדרג את היכולות שלנו, עם ההתקדמות הטכנולוגית של חוות שרתים מתקדמות. הניסיון העשיר שלנו מאפשר לנו לנהל ולהפעיל את המערכות האלקטרו-מכניות המתוחכמות הקיימות בדאטה סנטרס עתירי משאבים, שהוקמו ברובם על ידי חברות הייטק גלובליות. מודל העבודה החדשני שלנו מותאם לסביבת העבודה ולתשתיות התומכות מקצה לקצה בפעילות של כל דאטה סנטר. יש לנו את המומחיות המעמיקה הדרושה לתכנון ולניהול יעיל של כל הפעילויות האלקטרו-מכניות, והודות למערכות בקרה וניטור, אנו מובילים גם לחיסכון באנרגיה.

גישה זו מאפשרת תפעול יציב של כל מערכות המחשוב, התקשורת והדיגיטציה בדאטה סנטרס של הלקוחות, ומובילה לזמני השבתה מינימליים וחיסכון משמעותי במשאבים.

קמפוס בנייני מרכז נתונים
שרתי נתונים בחדר סגור
חדר רפואי אסותא

ראו כיצד יישמנו את תפיסת ה-IFM בפרויקט בי"ח אסותא אשדוד

קראו מקרה בוחן

מרכזים רפואיים

מרכזים רפואיים ומתקני שירותי בריאות אחרים דורשים מומחיות ייחודית במטרה להבטיח תחזוקה מושלמת לכל הנכסים ולהעניק למטופלים שירות מקיף.
הצוותים הרב-תחומיים של אלקטרה FM מיישמים גישה ממוקדת שירות, בשילוב עם הבנה מעמיקה של סביבות טכנולוגיות מתוחכמות, במטרה להתאים שירות מיטבי לכל המתקנים. בכל מרכז רפואי, בית חולים, או מוסד רפואי, צורכי המטופלים עומדים בראש סדר העדיפויות. האסטרטגיה המקיפה שלנו מאפשרת ללקוחותינו להתרכז במטופלים, בזמן שאנשי הצוות שלנו מטפלים בניהול היומיומי בכל ההיבטים ובכל רמת מורכבות.

הניסיון הרב שלנו בעבודה עם לקוחות בתחום זה מאפשר לנו לתת מענה ולצפות מראש את כל סוגי הצרכים, לרבות תחזוקה מונעת ושירות יעיל העוזרים להבטיח מינימום תקלות ולמקסם את הנוחות למטופלים ולאנשי הצוות הרפואי כאחד.

בנקים

סניפי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים דורשים אסטרטגיית IFM מוכוונת אבטחה, המגינה על נכסים חיוניים תוך הבטחת שביעות רצון מיטבית של הלקוחות.
אלקטרה FM חוללה מהפכה בהתייחסות של בנקים בישראל לנושא האבטחה, עם יחידות סיור ניידות ומיומנות הנותנות מענה מיידי לכל אירוע או תקרית, גם במקרי איומים או אלימות. הודות לבדיקה מדוקדקת ומעמיקה ולהכשרה נרחבת של כל אנשי הצוות, אנו דואגים לכך שכל השירותים, כגון התקנת או תחזוקת מערכות, יתבצעו באתר עצמו על ידי אנשי מקצוע אמינים ומוסמכים, וכך נהנים לקוחותינו משקט נפשי. שירותי האחזקה שאנו מספקים על פי קריאה מבטיחים רציפות תפעולית וניהול יעיל ונוח של כלל המערכות התומכות ללא הפרעה לפעילות בסניפים.

הבנקים כיום ניצבים בחוד החנית של הטרנספורמציה הדיגיטלית, ואלקטרה FM מאפשרת להם לתת מענה לצרכים אלה בהיבטי האחזקה והאבטחה. כך ארגונים ואנשים פרטיים כאחד יכולים לבצע עסקאות בביטחון מוחלט.

בניין משרדי בנק הפועלים

ראו כיצד יישמנו את תפיסת ה-IFM בפרויקט בנק הפועלים

קראו מקרה בוחן

אני רוצה לקרוא עוד על...