פודקאסט

שירותי Soft

12 דצמבר 2023 שפה: עברית

אורח: דן זילברמן, טווס
סמנכ”ל קשרי לקוחות ופיתוח עסקי בחברת טווס, מספר על הייחודיות של תחומי השירותים הרכים, בדגש על תחומי הניקיון והאבטחה, והאופן שבו הם מתחברים אל מודל ה-IFM, האתגרים שכרוכים במתן שירותים שהלקוחות רגישים אליהם במיוחד וההתמודדות עם המחסור הגדל בעובדים.

תמליל

שותפות עם חברות גלובליות

11 דצמבר 2023 שפה: עברית

אורח: תומר כהן, אפלאונה
מנהל הפעילות של חברת אפלאונה בישראל מגלה את המניע שמביא חברות גלובליות לחפש שותפים מקומיים ואיך שותפות זו תורמת לשני הצדדים ובעיקר ללקוח הקצה.

תמליל

אינטגרציה וממשקי עבודה

10 דצמבר 2023 שפה: עברית

אורחת: עדי שרביט, נכסי אריאל
סמנכ”ל תפעול של נכסי אריאל מסבירה איך ולמה אינטגרציה בין מומחי תוכן שונים מאפשרת לאפשר רמת שירות גבוהה ואיכותית ולמה כדאי להיות נחמדים לאנשים במעלית.

תמליל

חדשנות וטכנולוגיה

9 דצמבר 2023 שפה: עברית

אורח: פנחס (פיקי) קופמן, חטיבת האחזקה
סמנכ”ל הנדסה ורכש של הקבוצה מספר על הובלה ובידול באמצעות חדשנות, איפה אפשר למצוא טכנולוגיות חדשות ואיך אמצעי ניטור מתקדמים יכולים להביא לשינוי משמעותי בשירות.

תמליל

ניתוח נתונים והפקת תובנות

8 דצמבר 2023 שפה: עברית

אורח: עינב צברי, אלקטרה FM
אבן יסוד חשובה במודל IFM היא שקיפות ללקוח. מנהל לקוח אסטרטגי בפרויקט IFM מסביר איך לעשות את זה נכון ולאיזה שיפור מביאות תובנות של ניתוח נתונים.

תמליל

פתרונות היברידיים

7 דצמבר 2023 שפה: עברית

אורח: דניאל מילוא, אלקטרה FM
מנכ”ל הקבוצה מספר על החידושים והטרנדים בתפיסת מקום העבודה ומסביר על התאמת פתרונות היברידיים לצרכי השוק ויצירת חוויה מקיפה ואיכותית.

תמליל

קיימות

6 דצמבר 2023 שפה: עברית

אורח: ניר בסל, נכסי אריאל
מוביל הקיימות של הקבוצה מארח מנהל פרויקטים של קבוצת נכסי אריאל והשניים מסבירים על התחום, המקורות שלו, הקשר שלו לעולם העסקי והאם יש סיבה לאופטימיות.

תמליל

גלו עוד

כאן תוכלו למצוא את כל החדשות והעדכונים של צוות אלקטרה FM, החל משירותים חכמים מתקדמים ועד לטרנדים מתפתחים בתחום ה-IFM, הכול במרחק לחיצת עכבר.

אני רוצה לקרוא עוד על...