דניאל מילוא

דניאל מילוא

מנכ"ל קבוצת אלקטרה FM

דניאל מילוא מכהן כמנכ"ל קבוצת אלקטרה FM מאז שנת 2009 והינו בעל ניסיון רב בניהול ובפיתוח עסקי בתחום הניהול והאופרציה האינטגרטיבית בארגונים גדולים. במסגרת תפקידו כמנכ"ל אלקטרה FM, דניאל מוביל ביתר שאת אסטרטגיה עסקית של פיתוח וניהול דיסציפלינות מורכבות בעולמות הניהול ותפעול נכסים באמצעות השבחה והרחבת הידע והמיומנויות העסקיות-אופרטיביות של החברות המרכיבות את הארגון.

דניאל מנהיג בארגון תפיסת ניהול אינטגרטיבית יעילה וחדשנית, אשר משלבת באופן מיטבי את יכולות התכנון, ההפעלה והביצוע של היחידות המקצועיות ובהתאמה כירורגית לצורכי הלקוחות בכלל הסקטורים והסביבה העסקית בישראל. דניאל הטמיע בארגון תפיסת שירות מתקדמת ומשוכללת בעלת ערך מוסף ייחודי, תוך בחינה מתמדת של טכנולוגיות מתקדמות ובשלות בתחום הפרופטק והרובוטיקה החכמה, המשלבות ומשדרגות את יכולות הביצוע בממשק אדם-מכונה.

בנוסף, דניאל מוביל בבטחה את עתידה של קבוצת אלקטרה FM באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגיים עם לקוחות ושותפים עסקיים בישראל ובחו"ל, תוך מימוש ההתחייבות של הארגון להענקת חוויית שירות ייחודית, מקצועית, מובילת שוק ומתקדמת.

השכלה:
תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות) | אוניברסיטת דרבי | 2000
תואר ראשון בהנדסה אזרחית | הטכניון מכון טכנולוגי לישראל | 1991

ערכה האמיתי של חברה נובע משילוב מושכל של כישורי העובדים. החוכמה היא להפיק את מלוא הפוטנציאל הטמון בארגון ולממש אותו באופן מיטבי